Home / Erkeklerin Prensesi / Partnerinizi Mutlu Etmek İçin 5 Yöntem

Partnerinizi Mutlu Etmek İçin 5 Yöntem

Partnerinizi mutlu etmenin şüpheniz bir sürü yöntemi var fakat var olan beş tanesi oldukça etkili. Partnerinizi mutlu etmek için en etkili yöntem yatak ilişkisidir diye düşündünüz. Elbette oda en etkili yöntemlerden biridir. her şeyden önce her erkeğin küçük yaramaz bir erkek çocuğu olduğunu unutmayın.

Mutlu Etme Yöntemleri

mutlu etmek

Sanıldığının aksine sadece kadınlar değil erkeklerde küçük sürprizlerden çok hoşlanır ve mutlu olurlar. Bir çocuk sever gibi sevdiğinizde tüm korunmasızlığı ile size nasıl kendini bıraktığını göreceksiniz. Erkeğinizi övün ve onun sevgiliniz olduğu için kendinizi şanslı hissettiğinizi dile getirin. Bu erkeği en mutlu edecek yöntemlerden biridir. Erkeklerin prensesi olmak için çaba harcayın.  Partnerinizi mutlu etmek için beş yöntem;

  • Ona hediye verin erkekler kadınlara göre daha az hediye alırlar ve kadınlar hediyeden hoşlanır diye bir inanış mevcuttur bu tabuları yıkın ve onun seveceği bir hediye alarak onun gözlerindeki mutluluğu görün. Aldığınız hediyenin devamlı yanında oması veya özenle saklaması size olan değerini ve bu küçük hediyeden bile nasıl mutlu olduğunu gösteren en büyük kanıtı olacaktır. En güzel hediye zor hediyedir. Ona bir hediye kutusu yapabilirsiniz içine yüzlerce aşk kelimesi ve sözcüğü ile doldurup ona verdiğiniz değeri sarf ettiğiniz çabadan anlayabilmesini sağlamak mutlu edecek yöntemlerden biridir.
  • Onun kıyafetlerini giyin bu erkekleri en mutlu eden şeylerden biridir. Kendine ait olan bir şeyi paylaşan bir kadına aşık olurlar. Bilirler ki karşılarındaki kadın da ona aşık. Evin içinde onun atletlerini veya boxer’larını giyerek gezmek hem tahrik edecek hemde çok mutlu edecektir.
  • Onu olduğu gibi sevin. Kafanızda canlandırdığınız kalıba sokmaya çalışmayın. Erkekler kendilerini olduğu gibi seven kadınlara aşık olurlar. Bu aslında her iki taraf için de geçerlidir.
  • Sık sık sarılın. Sarılmak mutluluk hormonunun salgılanmasını sağlayan basit ve sımsıcak bir duygudur. Sarılın ve kokusunu iliklerinize kadar çekin. Koklayarak öpen kadınlara erkekler bayılır ve oldukça mutlu olurlar.

Onların en sevdiği şeyler hakkında konuşmasına izin verin. Bu futbol bile olsa merak edin sorun. Öğrenmeye ve keyif alamaya çalışın zaten gerçekten aşık iseniz onun sevdiği her şey sizin içinde oldukça eğlenceli olacaktır. Erkeklerin prensesi olmak için yatak ilişkisinin de kaliteli olması gerektiğini asla unutmayın. Erkeklerin prensesi olmak için partnerinizi  yatak ilişkilerinizde monotonluktan kurtarın. Hayallerini sorun ve birlikte o hayalin içinde mutluluğa olan inancınızı yaşayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir