Onu Elde Tut Pdf Kitabı Detaylı İncelemesi

Onu Elde Tut Kitabını Sizler İçin İnceledik...


EDİTÖR, Eylül 25, 2016 03:00 AM


Değerlendirme Özeti

Kitabın Adı:

Onu Elde Tut

Kitabın Kategorisi:

Kadın Erkek İlişkileri

Popülarite:

Çok Yüksek

Özet:

Onu Elde Tut Kitabı; Bir Erkeği Kendine Bağlamanın Sıra Dışı Yollarını Anlatan, Sevgilisinin, Eşinin Kendisine Her Daim Sadık, Aşık ve Tutku Dolu Kalmasının Yöntemlerini ve Taktiklerini Anlatan Başarılı Bir Eserdir..

Değerlendirme:

Sevgiliniz ya da eşinize büyük bir bağlılıkla âşıksınız; ancak onun size karşı olan bağlılığından emin değil misiniz? İlişkinizde adeta bir rüyayı yaşıyor ve sona ermesi sizi korkutuyor mu? İlişkinizin yıllar sonra da aynı tat ve aşk ile devam etmesini istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yazı, size ilişkinizi taze, sevdiğinizin adamı elinizde tutmanın püf noktalarını verecek.

Beyaz atlı prensinizi bulmak için uğraştınız durdunuz ve sonunda onunla karşılaştınız. O, şimdiye kadar gördüğünüz en mükemmel erkek. Sizi anlıyor, seviyor ve onun yanında kendinizi dünyanın en şanslı kadını hissediyor ve ona sahip olmak gibi bir şansa erişmek için nasıl bir iyilik yaptığınızı düşünüp duruyorsunuz. Ancak bir taraftan da ya onu kaybedersem, bir gün beni sevmekten vazgeçerse diye düşünmeden de edemiyorsunuz. Modern dünyada, ilişkilerin durumuna bakıldığında bu korkunuzun hiç de yersiz olmadığı bir gerçek.

Türkiye’deki ilişkiler göz önüne alınarak yapılan analizler sonrasında görülüyor ki, her geçen gün 1 yıl içerisinde yapılan evliliklerin sayısı azalmakta ve boşanmaların sayısı artmaktadır. Çevrenizde gördüğünüz, kısa süreli ilişkiler ve ayrılık haberleri de kaydı tutulamayan kısmın kanıtı niteliğindedir. Ayrılıkların en büyük nedeni kişilerin birbirlerine karşı olan toleranslarının azalması ve bağlanma korkusunun ortaya çıkmasıdır. Özellikle erkeklerde görülen bağlanma korkusunu yenmek bir kadın için hiç kolay değildir. Ancak eğer sevdiğiniz adama, doğru şekilde yaklaşırsanız ömrünüz boyunca, beraber mutlu bir yaşamı sürdürmeniz mümkün.

Şu Sorular Hiç Aklınızdan Çıkmıyor Değil Mi?

  Bu zamana kadar hiçbir ilişkim istediğim gibi sürmedi. Hep terk edildim. Bu sefer niye beni terk etmesin?

  Etrafında onlarca kadın var. O kadınlar arasından beni tercih etti ama bir yerde hata yaptığını fark etmeyecek mi?

  Başka kadınlar ona yaklaştığında hayır diyebilecek mi? Bir anda aklından çıkacak mıyım?

  Kilo alırsam ya da zamanla eski güzelliğim kalmazsa benden vazgeçer mi?

  Beni neden seviyor? Ya aslında ben o kadın değilsem de o, beni öyle görüyorsa?

  Çocuğumuz olduktan sonra da bu kadar ilgili olacak mı? Yoksa zaman içerisinde önce ilgisizleşecek, sonra sevgisi mi bitecek

Öncelikle bilmelisiniz ki; sizinle aynı hissi yaşayan pek çok kadın var. Hissetmiş olduğunuz bu kaybetme hissinin altında, daha önce yaşamış olduğunuz kötü tecrübeleriniz, ayrılıklarını ya da aldatılmalarınız yer alıyor olabilir. Aklınıza takılan bu sorulara cevap bulduğunuzda, hem bilinçaltınız rahatlayacak ve kendinize olan öz güveniniz artacak hem de âşık olduğunuz adamı nasıl elinizde tutacağınızı öğrenerek, bir ömür boyu mutluluğunuzu garantileyeceksiniz. Bu yazıyı sonuna kadar okuduğunuzda, tüm sorularınızın çözümü için bir yol haritanız olacak.

Erkeğinizi adeta kendinize zincirlemek ve siz istemediğiniz sürece de hayatınızdan çıkmasını ebediyen engellemek; aşk oyununu sizin kurallarınıza göre yaşamak ve ölene kadar size sadık ve aşık bir eş olmasını sağlamanın yolunu merak ediyor musunuz? O halde yazımızı sonuna kadar dikkatlice okuyun çünkü yazımızın devamında hayatınıza yön verecek çok değerli bilgiler paylaştık...

Onu Elde Tut kitabı, alanında uzman isimlerin görüşleri doğrultusunda, tecrübeleri ve eğitimli kişiler tarafından yazılmıştır. Kitabın yazılma sürecinde, istatistik çalışmaları da göz önünde tutulmuştur. Böylece kitap, çok geniş bir kitlenin sorunlarına değinmeyi başarmıştır. Onu Elde Tut kitabının başarısının en büyük kanıtı, kitabı okuyanların yorumları olmuştur. İlişkisi yolunda gitmeyen, sevdiği erkeği her an elinden kaybetmek üzere olan pek çok kadın ilişkilerini yoluna sokmuş ve mutlu, uzun süreli bir ilişkinin anahtarını bulmuşlardır. Sosyal medya üzerinden, kitap hakkında yapılan binlerce güzel yorumun yanı sıra, bu alanda hizmet vermekte olan terapist, psikolog ve ilişki uzmanlarının da onayını almıştır.

Onu Elde Tut Kitabını değerlendirmek için kitabı bizzat temin ettik ve sizlere faydalı olmak için en ince detayına kadar inceledik.

Onu Elde Tut Kitabı Ne Anlatıyor?

Yapılan En Büyük Hatalar...

İlişkiler, büyük heyecan ile başlar. Eğer aşk varsa kişiler, birbirlerini gördüklerinde kalplerinin dışarı çıkacağını hissederler. Partneri tarafından beğenilmek için saatler boyunca hazırlanır. Gelen bir mesaja vereceği cevap için düşünür durur. Ancak ilişkinin ilerleyen süreçlerinden, eski heyecan bitip yerini özensizlik alabilir. Heyecanın bitmesinin nedeninin aslında yapılan hatalar olduğunu hiç düşündünüz mü? Onu Elde Tut kitabı ilişkinizde heyecanın bittiği hataları görmenizi ve aslında nasıl davranmanız gerektiğini anlatacak. Bu noktalara dikkat ettiğiniz takdirde, aradan geçen onlarca yıl sonra da sevdiğiniz erkeğin size aynı aşk ile baktığını görmeniz hiç de zor değildir.

Sevdiğiniz erkeğe, onu ne kadar çok sevdiğinizi anlatmak için hiç “Seni benden çok kimse sevemez.”diyor musunuz? Son derece romantik görünen bu cümlenin kurulmasının ne kadar hatalı olduğu bakın kitapta nasıl anlatılmış:

“Seven kişinin bu lafta iddia ettiği şeyi ölçebilme ve ispatlayabilme imkânı yoktur. Çünkü siz aşkınızın ne kadar büyük olduğunu düşünürseniz düşünün başka bir kadının O'nu sizden daha çok sevip sevemeyeceğini asla bilemezsiniz. Birçokları tarafından çok romantik ve sevginin büyüklüğünü anlatan etkili bir ifade olarak kabul gören bu söz (asla ispat edilemez olduğundan) yalan vasfı kazanmaya layıktır. Ayrıca yanlışlar barındıran bir sözdür. Sevginizin yoğunluğunu 0na anlatmaya çalışırken bu yola başvurmamanızı öneririz. Çünkü bu süz, gizli bir tehdit barındırır ve aşağılama da barındırmaktadır.”

Yalnızca Sevgi Değil Saygı Da Olmalı

Pek çok ilişkide sevgi ve aşk olsa da, saygı yitirildiği için bitmeye mahkûm hale gelmektir. Bu nedenle, ilişkinizde saygıya çok önem vermelisiniz denildiğini pek çok farklı platformda görmüşsünüzdür. Ancak ilişkinizde saygıdan nasıl taviz verilmediği hiç anlatılmaz. Bu kitapta, partnerinizin size hep saygı duymasını sağlamak için gerekenler anlatılıyor. İşte, kitabın yanında verilen bonuslarından bir tanesinde bu konu ile ilgili cevaplamanız istenen bir soru.

“İnsanları daha çok hangi konularda eleştirirsiniz?”

Bu sorunun, onu elde tutmanız ile ne alakası olduğunu anlayamamış olabilirsiniz. Ancak yaptığınız hataları görmeniz için çok önemli. Kitabı bitirdiğinizde, onu nasıl tanıyacağınızı da tamamen öğrenmiş olacağınızdan dolayı kendinize sormanız gereken bu sorunun ne kadar önemli olduğunu ve ilişkinizde neleri değiştireceğini daha iyi anlayacaksınız.

İlişkinizi Güzelleştirmenin Püf Noktaları...

İlişkinizi daha güzel bir hale getirmek için birden çok yöntem vardır. Bu aşamada, size pek çok farklı yöntemden bahsedilmektedir. Önemli olan, kitabı tamamen okuduktan sonra kendinizi ve sevdiğiniz erkeği değerlendirerek size uygun yöntemleri seçmek.

Kitapta, kadınların en çok yaptığı ve erkeklerin en çok rahatsız olduğu noktalara değinilmektedir. Sık sık kendinizi, Ayşe’ nin eşi şöyle yapıyor, sen hiç yapmıyorsun diye eleştirirken mi buluyorsunuz? Bu şekilde, ilişkinizin güzel gitmesini boşuna beklemeyin. İşte, sizin için kitaptan ufak bir öneri.

“Çiftler, aşk heyecanı söndükten sonra ya da zaman ilerledikçe birbirlerinin kusurlarını görmeye başlarlar. Her şeyine hayran olunan O adam için artık elinizde bir eleştiri listesi olabilir. Bu esnada O' nu diğer erkeklerle kıyaslamaya ve bunu O'na yansıtmaya başlayabilirsiniz. Ne olursa olsun, size olan bağlılığının artmasını istiyorsanız O'na hala hayran olduğunuzu 'cıvıtmadan' göstermelisiniz. O'nu başkalarıyla kıyaslarken yapıcı olmaya çalışın. Kusurlarını kıyaslama yoluyla söylemeyin, yermeyin. Olumlu kıyaslama yapın. Partnerinizi biraz sorumsuz mu buluyorsunuz? Bir başkasıyla kıyaslarken tam tersi ifade kullanın. Konuşmanızın uygun bir anında.Sevgilim, sen sorumluluk sahibi olman konusunda Kerem'le kıyaslanamazsın bile. Bu konuda çevremizdeki birçok erkekten çok daha başarılısın diyerek O' nun sorumluluk sahibi olduğunu vurgulayın.”

Onu İyi Tanıyın...

Bir erkeği iyi tanımak, onu elde tutmanın en önemli adımıdır. Her erkek aynı değildir. Bu nedenle, her adımını incelemeli ve onu tanıyarak, adımlarınızı da ona göre atmalısınız. Pek çok kadın, yıllardır onu tanıyorum daha ne kadar tanıyabilirim ki diye düşünür. Ancak işin aslı böyle değildir. Yıllar sonra dahi, onda keşfedeceğiniz noktalar olacaktır. Bu aşamada, onu tanımak için dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunuyor.

Bir erkeğin tamamlayıcısı olmak, aynı zamanda onun vazgeçilmezi olmak anlamına da gelmektedir. Bu da, onu tamamlamanızın onu elde tutmanız için gerekli en önemli adımı olduğu anlamına gelmektedir. Aynı zamanda, onun da sizin tamamlayıcınız olmasına izin vermelisiniz. Ancak; bunu başarmak, masallardaki romantik bir elmanın 2 yarısı olmak kadar kolay değildir. Çünkü tek başınıza iki tarafı da dengelemeniz gerekmektedir. Yine de onun tamamlayıcısı olmak için neler yapmanızı gereken bu kitabı okuduğunuzda adımları birer birer anlayıp uygulayabilir ve onun baş tacı olmayı başarabilirsiniz.

Onu Elde Tut Kitabı, sevdiğiniz insanın sizinle beraber olması için hazırlanmış planlardan ibaretmiş gibi düşünülebilir. Ancak aksine, kitabın önemli bir bölümü doğal bir şekilde ilişkinizi planlı olarak sürdürebilmenizi söylemekte. Tıpkı işlerinizin zamanında bitmesi için günlük yapmakta olduğunuz rutinler gibi. Onu elde tutmak için harekete geçmeniz ve sinsi planlar yapmanız arasında ise; çok ince bir çizgi bulunmaktadır. Bu çizgide durmayı başardığınız takdirde ilişkinizin devam edip etmeyeceği konusundaki tüm acabaları bir kenara koyup, tadını çıkarmaya koyulabilirsiniz. Bu kitapta, ilişkinizin sıkıntılı olduğu bir anda yapacağınız planlı hareketlerden değil, uzun vadeli planlardan bahsedilmektedir. Bu aşamada, kendinize hem kendiniz hem de onunla ilgili sormanız ve cevaplamanız gereken pek çok soru bulunuyor. Eğer, onu elinizde tutma konusunda kararlıysanız zaman zaman bu soruları kendinize sormalı ve cevapları ile her şeyin yolunda gidip gitmediğinden emin olmalısınız. İlişkiniz için tutabileceğiniz bir ajanda ve bu ajanda da yer alması gereken mutluluğun sırları ise; tek tek maddelerle anlatılarak işinizin kolaylaştırılması sağlanmıştır.

Onu Elde Tut Kitabı yanında hediye edilen bonus kitaplarda yer alan konulardan elimizden geldiğince bahsetmeye çalıştık. Ancak kitapta konuların çok daha derin bir şekilde incelendiğini bilmelisiniz.

BONUS KİTAPLAR ÇOK ETKİLEYİCİ

Onu Elde Tut Kitabı ana kitabın yanında 3 adet de destekleyici bonus kitap sunuyor bizlere. 

Doğru İletişim Kurma Taktikleri

İlişkinizdeki sorun ne olursa olsun eğer sevgiliniz ile aranızda sağlıklı ve doğru bir iletişim varsa rahatlıkla çözülecektir. Ayrıca iletişimsizliğin tek başına büyük bir problem olduğu da bilinen bir gerçek. Eğer partnerler birbirlerini farklı şekilde ifade ediyor ve birbirlerini anlamıyorsa ilişkinin bitişi ufak bir sıkıntıda sona erebilir. Onu Elde Tut kitabının bonusları arasında yer alan Onunla Doğru İletişim ve Sorun Çözmenin Yolları isimli kitap ise; tek başına bir ilişkiyi kurtarabilecek düzeydedir. Bu kitabı dikkatli bir şekilde okur ve ilişkinizde uygularsanız kısa süre içerisinde çok daha sağlıklı bir ilişkiye sahip olabilirsiniz.

Aşk Biletlerinizi İlişkinizi Taze Tutmak İçin Kullanın

Aradan ne kadar zaman geçerse geçsin ilişkinizdeki heyecan, tutku ve aşkın bitmesini istemiyorsanız her şeyi kendi haline bırakmak olmaz. Harekete geçmeli ve heyecanı elinizde tutmalısınız. Aşk Biletleri isimli Onu Elde Tut kitabının bonusu sayesinde partnerinizin size karşı olan ilgisini arttırabilirsiniz. Aşk Biletleri, istediğiniz sıklıkla hayatınıza katabileceğiniz sürprizleri bir araya getiren bir uygulamadır.

Çember İhlali Aşkınızı Katledebilir!

Çember İhlali, kadınların ilişkilerde en sık yaptığı hataların başında gelir. Üstelik bu hatayı o kadar benimsemişlerdir ki, bu hatayı yapan kişi genellikle hareketini normal görür ve hatasını fark edemez. Bu nedenle de Onu Elde Tut kitabının yanında bu konuyu detaylı bir şekilde inceleyen bir bonus kitap hediye edilmiştir. İlişkide kişilerin kişisel çemberi nedir? Siz bu çemberi ihlal ediyor musunuz? Sorularının cevaplarını çözeceğiniz test ile öğrenip, ardından dikkat etmeniz gereken noktaları inceleyebilirsiniz.

SONUÇ

Onu Elde Tut Kitabı Bizden Hatrı Sayılır Bir Not Almayı başardı.


9 2 / 1 0 0

Avantajları
  •  Binlerce Pozitif Okuyucu Yorum
  • İlişki Danışmanlarının Verdiği Tam Not
  • Mail Adresine Gelmesi ve Mobil Uyumlu Olması
Dezavantajları
  • Koşullu İade Halinde Ücretsiz Uzman Desteğinin sona ermesi

BİZİM TAVSİYEMİZ

EDİTÖR

Sevdiğiniz adamı elde etmek nispeten kolaydı peki ya elde tutmak? Ya da şöyle söyleyelim sadece elde tutmak da değil onunla güzel bir ilişkiyi yaşamak. Kulağa oldukça hoş geliyor değil mi? Bunu sağlamak gerçekten herkesin harcı değil. Bu yüzden sizin de bu işi tesadüflere bırakmayıp olaya sihirli bir değenek ile dokunmanız gerekiyor.

Erkekler her ne kadar yönetirim edasında da olsalar aslında her zaman bir kadın tarafından yönetilmeye mahkumdurlar. Fakat burada ince bir nokta var. O da onları yönettiğinizi hissettirmeden onları yönetmek. Burada da psikoloji ve manüplasyon bilimi devreye giriyor. Eğer siz bu bilim dalını çok iyi kullanırsanız ömür boyu size adeta zincirle bağlı, sizi kaybetmekten ve kırmaktan korkan; adeta o üzerinize titreyen erkek modelini yaratabilirsiniz. Yapılan sosyal deneyler, en olmaz denilen erkeklerin bile bu özel yöntemler kullanılarak inanılmaz derecede değiştiğini ve çok farklı bir kişiliğe büründüğünü ortaya koymuştur.

Şimdi kendinize şu soruyu sorun: Sevdiğim adamı gerçekten elde tutmak ve ömür boyu kendime bağlamak istiyor muyum? Eğer evet diyorsanız ONU ELDE TUT Kitabı sadece bir tık uzağınızda. Biz yolu gösterdik gerisi size kalmış…