Onu Elde Et Kitabı Detaylı İncelemesi

Onu Elde Et Kitabını Sizler İçin İnceledik...


EDİTÖR, Eylül 23, 2016 02:00 AM


Değerlendirme Özeti

Kitabın Adı:

Onu Elde Et

Kitabın Kategorisi:

Kadın Erkek İlişkileri

Popülarite:

Çok Yüksek

Özet:

Onu Elde Et Kitabı, Erkekleri Etkileme ve Erkeği Elde Etmeye Yönelik Strateji, Yol Haritası ve Sıra Dışı Taktikler İçeren ve Kadınlara Bu Bilgileri Profesyonelce Kullanabilme Yeteneği Kazandıran Bir Kitaptır.

Değerlendirme:

Erkekleri etkilemenin ve onları kendinize aşık etmenin sıra dışı yollarını mı arıyorsunuz? İstediğiniz ortamda istediğiniz erkeği çabucak elde etmenin bilimsel yollarını keşfetmeye ne dersiniz? Üst düzey pskoloji, manüplasyon ve Devil Effect yöntemlerini öğrenerek ortalığı kasıp kavurmak için yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz. Bu yazımızda sizlere gerek hoşlandığınız kişiyi çabucak elde etmenin; gerekse adeta her erkeği elde edebilen “O” kişi olmanın anahtarını sunacağız.

Hiç Düşündünüz Mü?

Hayatınız boyunca mutlaka şahit olmuşsunuzdur. Çok güzel, zengin veya zeki olmamalarına rağmen bazı kadınlar hep çok yakışıklı, zengin veya bunun gibi birçok özelliği bir arada barındıran erkeklerle birlikte olurlar yahut evlenirler. Peki hiç düşündünüz mü bu nasıl oluyor diye? Madem davul bile dengi dengineyse nasıl oluyor bu kadınlar her koşulda bunu başarabiliyor?

Bazıları Kimsenin Bilmediği Şeyleri Biliyor…

Etrafınızda mutlaka “Şu adam şu kızda ne buluyor!” dediğiniz erkekler olmuştur. Hatta daha da kötüsü kadının yaptığı onca hataya ve yanlışa rağmen onu bırakamayan erkeklerin rezil hallerini görmüşsünüzdür. Kadının hiçbir vasfı olmamasına rağmen ya da vasat olmasına rağmen o yakışıklı, mantıklı, hali vakti yerinde adam bir türlü vaz geçemez o kadından. Adeta ele geçirmiştir onu ve istemediği sürece de ondan vazgeçemez adam. Tanıdık geliyor değil mi?

Peki Bu Nasıl Oluyor?

İster inanın ister inanmayın ama bu kadınlar erkekleri etkileme bilimini çözmüş olan insanlar. Bu kadınların büyük bir kısmı zaman içerisinde edindikleri olumsuz tecrübelerden yola çıkarak bu bilimi ve psikolojiyi çözdü ve artık her erkek tipinin açığını biliyorlar ve kişiye göre yöntem ve yol haritası geliştirebiliyorlar. Yaptıkları plan hiçbir şekilde sekteye uğramıyorlar ve sonunda istedikleri o erkeği rahatlıkla elde edebiliyorlar.

Peki Böyle Bir Kadın Olabilmek İçin Bütün Bu Olumsuzlukları Yaşamak Mı Lazım?

Bu sorunun cevabı hem evet hem de hayır. Bunun iki yolu var. Ya bütün bu süreçlerden geçeceksiniz, acı çekeceksiniz, aldatılacaksınız, acınacak duruma düşeceksiniz, sevip sevilmeyecek ve hatta ağlama krizlerine gireceksiniz ve sonunda acılardan doğan o kadın olacaksınız; ya da psikolojinin,bilimin ve manüplasyon sanatının nimetlerinden faydalanacaksınız. İkinci yöntemin size daha doğru geldiğinin farkındayız. Eğer ikinci yolu seçiyorsanız okumaya devam ediniz

Yıllarca Şu Soruları Kendinize Sorup Durdunuz:

​  Erkekleri etkilemek için nasıl davranmalıyım?

  Onu elde etmek için harekete geçersem komik duruma düşer miyim?

  Meral çok güzel olmamasına rağmen nasıl her girdiği ortamda erkeklerin dikkatini çekebiliyor?

  Berke okulun/iş yerinin en karizmatik adamı. Sertap gibi bir kadın onu nasıl tavlayabildi?

  Eğer çok güzel olsaydım beni seçerdi, sanırım bana hiç bakmayacak.

  Sanırım hayatım boyunca hiçbir zaman istediğim kişiyle olamayacağım, seçen değil her zaman seçilen olacağım.

Artık seçilme değil, seçme vakti!

Şimdi arkanıza yaslanın ve geçmişi unutun! Bunca satır yazıyı boşuna yazmadık. Sizler için bu soruna eğildik ve uzun süren araştırmalar ve incelemeler sonucunda sizlere faydalı olabileceğini düşündüğümüz çok iyi bir rehber bulduk. Bu rehberi de sizler için detaylıca inceledik.

Bu yazı son günlerde oldukça popüler olan gerek yazılı basında gerekse sosyal mecralarda adından oldukça söz ettiren bir kitap olan “Onu Elde Et” kitabı hakkında tarafsız görüş ve fikirleri içeren bir değerlendirme yazısıdır. Erkekleri etkileme bilimini ve üst düzey taktikleri anlatan bu kitabı detaylıca incelemek için yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz.

Onu Elde Et Kitabını inceleyebilmek için kitabı bizzat temin ettik ve kitabı sayfa sayfa detaylıca inceledik. Gelin kitabı birlikte değerlendirelim.

Onu Elde Et Kitabı Ne Anlatıyor?

İşe Kendinizi İncelemekle Başlayın...

Onu elde etmek istiyorsanız öncelikle kendinizi bir gözden geçirin. Bazı noktalar vardır ki eğer istenilen gibi değilse karşınızdaki kişinin ilgisini çekmek çok zordur. Ufacık püf noktalarla bile kaderinizi değiştirebilir belki de prensinizle beraber yaşayacağınız en güzel günlerin temelini atabilirsiniz. Kitabın ilk bölümünde kendinizi nasıl incelemeniz gerektiği, eksikleri tespit etme şekliniz ve ardından ortadan kaldırmak için neler yapmanız gerektiği ayrıntılı bir şekilde anlatılmış.

Her Erkeğin Takdir Edeceği Özelliklere Sahip Olun...

Her erkeğin, hatta her bireyin karşısındaki kişide dikkat ettiği bir takım ortak özellikler bulunmaktadır. Ancak kimi zaman ilk heyecanın telaşından bu noktaları gözden kaçırabilirsiniz. Böylelikle işinizi zorlaştırmış olursunuz. Ancak Onu Elde Et kitabında, sizin yerinize her şey düşünülmüş olup bu noktalar üzerinde tek tek durulmuş. Ayrıca unutmayın ki bu başarılı özellikleriniz, etkilendiğiniz erkek tarafından fark edilmese dahi çevresindekiler tarafından fark edildiği takdirde onun da dikkatini çekecektir.

Onu İnceleyin ve Ona Göre Hareket Edin!

Erkeklerin birçok ortak özelliği olsa da, hoşlandığınız erkeğin ayrı bir birey olduğunu unutmamalısınız. Her bireyin öne çıkan özellikleri, karşısındaki kişide beğendiği ve beğenmediği yönler mevcuttur. Bu yönleri tespit etmek için iyi bir gözlemci olmanız şart. Ancak tabi ki neyi gözleyeceğinizi bilmiyorsanız işiniz zor. Onu Elde Et kitabı, bu noktada da kontrolü eline alıp devreye giriyor. Bir erkeği nasıl çözebileceğinizin ve onu elde etmeye yönelik nasıl bir strateji izleyeceğinizin yöntemini anlatıyor kitap. Siz, bu yönlerini inceleyerek onun nasıl bir kişilik olduğunu anlayabilirsiniz. Ardından kitapta onun kişilik tipinde bir kişinin nasıl davranışlardan etkileneceğini öğrenip, uygulayarak tam olarak hedefe kitlenme zamanı. Analizlerinizi doğru yapıp, bu analizlere uygun hareket ettiğinizde hoşlandığınız erkekle beraber olmanız an meselesi.

BONUS KİTAPLARI DA UNUTMAMAK LAZIM

Onu Elde Et Kitabı yanında 3 adet bonus kitabıyla birlikte geliyor. Bu kitapları birlikte tanıyalım.

Sosyal Medyanın Yadsınamaz Gücünü Kullanın

Gerçek hayatta kendinizi ön plana çıkarmanız zor olacaksa, sosyal medya üzerinden de etkilendiğiniz erkeğin dikkatini çekmeniz mümkün. Bunun için öncelikle ayrıntılı bir şekilde stalk yaparak başlamalısınız. Bu stalk sırasında hangi noktaları araştırmanız gerektiği ve ayrıntılardan yola çıkarak hesabınızı nasıl yapılandırmanız gerektiği Onunla Chat bonus kitabında son derece ayrıntılı bir şekilde anlatılmaktadır. Profilinizi anlatılan şekilde ayarladıktan sonra direkt olarak etkilendiğiniz erkeğin dikkatini çekmeye başlayacaksınız. Ancak nasıl konuşmanız gerektiği, nelerden bahsedip nelere karşı mesafeli durmanız gerektiği de önemli birer ayrıntı. Siz ise; bu bonus kitabı tamamladığınızda tüm bu konulara hâkim olmuş olacaksınız.

İlk İzlenimin Sıra Dışı Gücünü Keşfedin...

Araştırmalar ilk 8 saniyedeki davranışlarımızın karşımızdaki insanı kazanmamızda %80 oranında etkili olduğunu ortaya koyuyor. Eğer ilk izleminiz karşınızdaki erkeğin dikkatini çektiyse, işinizin oldukça kolay olduğunu söylemek mümkün. Bu nedenle eğer bir erkeği beğendiyseniz ve ilk karşılaşma için seçim yapma şansınız varsa kendinizi kontrolden geçirmelisiniz. Yalnızca dış görünüş değil, baştan başa davranışlarınız, mimikleriniz hatta gülüşünüz bile ayrı bir öneme sahip. Ancak dikkat etmeniz gereken tüm noktaları Onu Elde Et kitabının bonuslarından ilk izlenim kitabını okuduktan sonra eksiklerinizi görüp kolaylıkla ilk izleniminizi kusursuz bir hale sokabilirsiniz

Kıskançlığın Dozu Kaçmasın...

Dozunda bir kıskançlık, erkeğin hoşuna gidecektir. Kendisine değer verdiğinizi ve etraftaki kadınların da onu beğenebileceğini düşündüğünüzü hissettirir. Bu durum da erkeğin egosunu hoşlar. Ancak eğer kıskançlık aşırıya kaçarsa, karşınızdaki erkeği etkilemeniz çok zordur. Hem kendisini sürekli boğulmuş hisseder hem de siz fazla özgüvensiz durursunuz. Peki, bu kıskançlığın dozu ne olmalıdır? Kıskançlığın ideal dozundan emin olamayan kadınlar için Onu Elde Et kitabının yanında bonus olarak verilen Kıskançlık Testi bulunmaktadır. Bu testi dürüst bir şekilde çözdüğünüz takdirde kıskançlığınızın dozunu öğrenirsiniz. Aynı zamanda cevaplarınızdan yola çıkarak neyi doğru, neyi yanlış yaptığınız tek tek size anlatıyor.

SONUÇ

Onu Elde Et Kitabı Bizden Çok Yüksek Bir Not Alarak Onca Övgüyü Hak Ettiğini İspatladı.


9 7 / 1 0 0

Avantajları
  • Kitap Hakkında Binlerce Olumlu Görüş
  • Uzmanlardan ve Otoritelerden Aldığı Yüksek Not
  • İnteraktif ve Mobil Uyumlu Bir Kitap Olması
Dezavantajları
  • Koşullu İade Sonrasında Kitaba Gelen Güncellemelerden Ve Yazarın Birebir Desteğinden Faydalanılamıyor Olması

BİZİM TAVSİYEMİZ

EDİTÖR

Bugüne kadar hep kendinize şu soruyu sordunuz değil mi? “O” bana neden baksın ki? “O” dediğin kişi lisedeyken sınıfın en yakışıklı/zeki çocuğu, üniversitedeyken okulun en popüler adamı, iş hayatındayken de ofisin göz bebeği adamdı belki de. Adı ne olursa olsun. Kimine göre Ahmet, kimine göre Berke kimine göre de Tarık. Mühim olan şey senin hiçbir zaman ona ulaşamaman hatta ulaşmayı bırak buna cesaret dahi edememendi. Bu yıllarca seni baskıladı ve içini acıttı. Şuna adın gibi emin olabilirsin. O kimsenin bilmediğini bilen yüzde %1' lik kısım dediğimiz kadınlar var ya ki bu kadınlar çoğu zaman vasat bir güzellik ve ortalama bir ekonomik durumda olurlar; o lisedeki, üniversitedeki, iş hayatındaki “O” çocuğu 5 dakikada etkiler, 1 haftada kendine aşık eder, 3 ayda da nikah masasına oturturlar. Çünkü onlar erkek beyninin derinliklerine hükmedip onu koşullar ne olursa olsun elde edebilmenin o gizli sırlarını biliyorlar. Onlar güzel, akıllı, çekici olmasa bile en güzelin, akıllının, çekicinin kendileri olduğu fikrini “O” adamın beynine adeta hipnoz edasıyla yerleştirmenin gizli sırlarını biliyorlar. Ve hal böyle olduğu sürece de her zaman kazanan kendileri oluyor ve olacaktır da.

Eğer cevabınız evetse anahtarı biz size verdik. Onu Elde Et-Onu Elde Tut Kitap Serisi sizleri bekliyor.
…Her daim aşkla kalın...