Kocanın Kalbine Gir Pdf Kitabı Detaylı İncelemesi

Kocanın Kalbine Gir Kitabını Sizler İçin İnceledik...


EDİTÖR, Eylül 07, 2016 01:00 AM


Değerlendirme Özeti

Kitabın Adı:

Kocanın Kalbine Gir 

Kitabın Kategorisi:

Kadın Erkek İlişkileri

Popülarite:

Yüksek

Özet:

Kocanın Kalbine Gir Kitabı, Evliliğinde Mutlu Olmak ve İlişkisine Heyecan Katıp Eşinin Kendisine Tekrardan Aşık Olup Kendine Olan Bağlılığını Artırmasını Sağlayan Kaliteli Bir Kitaptır.

Değerlendirme:

Son zamanlarda kendinizi sık sık başka evliliklere özenirken mi buluyorsunuz? Eşiniz size karşı soğuk ve sevgisiz mi? Cicim aylarınız bitti ve zaman zaman eşinizin sizi aldattığını dahi düşünüyor musunuz? Eğer siz de bu veya buna benzer sorular içerisinde boğuluyorsanız, yazıyı okumaya devam edin.

Öncelikle bilmelisiniz ki, evliliklerin %60 kadarında kadınların dönem dönem erkeklerin ilgisizlik durumu ile karşı karşıya kalmakta. Pek çok kez ise; bu durumun sonu boşanmaya kadar gitmektedir. Boşanma olmasa bile bu durumdan sıkılan bir çok erkek eşini aldatıyor ve yapılan istatistiklere göre de aldatılan bayanların çoğu aldatıldıklarından habersiz!

Eşiniz ve İlişkinizle İlgili Bu Sorular Aklınıza Geliyor Mu?

  Eşim neden beni hiç dinlemiyor? Hep söylediklerimin tersini yapıyor.

  Kocam hep başkalarının eşlerini daha iyi buluyor ve beni onlarla karşılaştırıyor.

  Eşim, ailesine verdiği değeri bana vermiyor. Neden bizim bir aile olduğumuzu anlamıyor?

  Beni sevdiğini söylemiyor, hissettirmiyor. Oysa önceden bana karşı çok romantikti. Bana olan aşkı sona mı erdi?

  Acaba beni aldatıyor mu?

  Ya sırf bu olumsuzluklar yüzünden bir gün beni terk ederse!

Bu sorular, yalnızca sizi rahatsız etmiyor. Bu zamana kadar edindiğimiz tecrübelerle, bunu yaşayan kişinin yalnızca siz olmadığınızı söyleyebiliriz. Sizinle aynı durumda olan kadınların sayısı oldukça fazla.

Peki bütün bu olumsuzlukları çözmenin ve eşinizin tekrardan size aşık olmasının bir yolu var mı? Onu adeta görünmez zincirlerle kendinize bağlamanın ve hiç olmadığı kadar size düşkün olmasını sağlamanın bir yolu var mı?

CEVABIMIZ EVET

Peki Ama Nasıl?

Bu yazı son zamanlarda gerek sosyal medyada gerekse ilgili mecralarda yankılar bulan, ilişki terapistlerinin dahi birbirlerine tavsiye ettiği ve içeriğinden bugüne kadar binlerce kadının yararlandığı ve evlilik ile ilgili sorunlarını çözmesini sağlayan Kocanın Kalbine Gir Kitabı ile ilgili değerlendirme yazısıdır. Kitap ile ilgili doğru ve tarafsız bilgiler edinmek istiyorsanız yazımızı sonuna kadar okuyunuz.

Kocanın Kalbine Gir Kitabını değerlendirmek için kitabı bizzat temin ettik ve kitabı sizler için detaylıca inceledik. Bakalım bu kitap neler anlatıyor?

Kocanın Kalbine Gir Kitabı Ne Anlatıyor?

Eşi İlgili Olan Kadınla Eşi İlgisiz Olan Kadınlar Arasındaki Farklar...

Her erkeğin farklı olduğu bilinen bir gerçek. Ancak çoğu zaman erkeğin ilgili ve sevgisini gösteren bir eş olmasının asıl nedeni kadındır. İlişkisinde başarılı olan bir kadın, erkeğine karşı nasıl davranması gerektiğini bilir. Erkek hiç fark etmeden onu elinin içine alır. Her istediğini yaptırırken bir taraftan hem mutlu olur hem de mutlu eder. İlişkisinde başarılı olan kadınların yaptığı doğrular ve başarısız olan kadınların yaptığı yanlışlar Kocanın Kalbine Gir kitabında tek tek incelenmiş. Yani tam bir vaka analizi. Böylelikle, bu hataları yapmayarak başarılı bir ilişkiye sahip mutlu kadınların arasına katılmanız mümkün!

Kocanıza Karşı Beklentileriniz Nasıl Olmalı?

Kimi kadınlar, hiç durmadan eşlerini mutlu etmek için didinip durur ve bir gün onun değişeceğini, kendisini sevip daha mutlu edeceğini düşünür. Bu aşamada kendilerini bolca yıpratırlar. Kimileri ise; eşlerinin hep böyle olacağını düşünür ve durumu kader olarak görürler. Her iki düşünce de son derece yanlış. Bir erkekten beklentiniz elbette olmalı; ancak bu beklentileri gerçekleştirebilmesi için sizin de doğru adımlar atmanız şart. Kocanın Kalbine Gir kitabında bu durum bir strateji ve yol haritası olarak karşımıza çıkıyor ve adım adım nabza göre şerbet vermenin İNCELİKLERİNİ öğreniyoruz.

4 Adımda Eşiniz Size Tapsın!

Siz bol bol konuşuyorsunuz ve beklentilerinizi ona anlatıyorsunuz, dayanamıyor tartışıyor kavga ediyorsunuz; ancak yine de sizi anlamadığını mı düşünüyorsunuz? Bu zamana kadar bildiğiniz, denediğiniz tüm yöntemleri bir kenara bırakın. Bundan sonrasında devam ettirmeniz gereken yalnızca 4 adım var. Bu 4 adımı tamamladığınızda size değer vermediğini düşündüğünüz eşiniz size adeta tapacak, daha istekleriniz ağzınızdan dahi çıkmadan, eşiniz istedikleriniziyapmaya başlayacak.Bu bölüm oldukça etkileyici okuyun bize hak vereceksiniz!

BONUS KİTAPLAR GÖZ DOLDURUYOR

Kocanın Kalbine Gir Kitabı ana kitabın yanında bir de bonus kitaplarıyla öne çıkıyor. Gelin bu kitaplara birlikte göz atalım.

Eşinizin Kalbine Giden Yol; Sözleriniz

Bir kadının günlük sarf ettiği kelime sayısı, erkeğin yaklaşık 3 katıdır. Bu nedenle, ağzınızdan çıkan her sözcüğe dikkat etmelisiniz. Sizin öylesine kurduğunuz cümleler, belki de eşinizin sizden uzaklaşmasına neden olacaktır. Kocanın Kalbine Gir kitabının yanında hediye edilen Kocaya Aşk Sözleri mi? kitabı, sözlerinizle eşinizi nasıl değiştirebileceğinizi gözler önüne sermektedir. Bu bonus kitapta, eşinize karşı nasıl davranır, nasıl konuşursanız size karşı duvarlarını indirip el üstünde tutulacağı anlatılmış. Unutmayın ki hiçbir şey yapmadan, her şeyin mükemmel olmasını bekleyemezsiniz.

Aşk Kuponları ile Evliliğinize Renk Katın

Bir erkeğin, evlilik sonrasında ilgisizleşmesi ve sevgisini ortaya koymamasının en büyük nedenlerinin başında klasikleşmiş ve monoton geçen günler gelmektedir. Sevgililik döneminde, her buluşma için heyecan duyulurken evlilik sonrasında çift sürekli beraberdir. Daha rahat giyinilir ve taraflar birbirlerinin her halini görür. Böylelikle heyecan ufak ufak azalır. Heyecanın arttırılması ve ilişkiye farklılıklar katılması ise; erkeğin sevgililik döneminde olduğu gibi romantik ve sevgi dolu bir partnere dönüşmesini sağlar. Aşk kuponları, ilişkinize renk katmak için size yardımcı olacaktır. Farklı aktivitelerden oluşan bu kuponları, ince bir kartona yazdırıp kesebilir ve isterseniz eşinizle beraber çekiliş yaparak günün aktivitesini bulabilir isterseniz de yapmak istediğiniz şeyi eline tutuşturabilirsiniz. Seçim size kalmış; ancak bu uygulamayı yapmaya başladıktan bir süre sonra ortaya çıkacak görüntüyü bir mucize olarak tanımlayacağınızı unutmamalısınız.

Evlendikten Sonra Kendinizi Bırakmayın

Sevgililik döneminde partnerin karşısında yemek yiyemeyen, makyaj yapmayan pek çok kadın evlendikten sonra adeta evrim geçirmektedir. Hızla alınan kilolar, dizleri çıkmış pijamalar bu evrimin en önemli parçalarıdır. Kocanın Kalbine Gir kitabının bonuslarından olan Evlendin Kendini Salıverme kitabında, evlilik sonrasında neler yapmanız gerekenler adım adım anlatılmıştır. Kilonuzu korumak ya da kilo vermek için yapacağınız diyetlerden tutun, nasıl giyinmez, bakımınızı nasıl yapmanız gerektiğini kadar her şey adım adım anlatılmış. Bu adımları, hayatınıza uygularsanız hem eşinizin size bakışı değişecek hem de siz kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Bu bonus kitabını özellikle beğendiğimizi notlarımıza ekleyelim

SONUÇ

Kocanın Kalbine Gir Kitabı Bizden Oldukça Yüksek Bir Not Alarak Tavsiye Ettiğimiz Kitaplar Listesine Girmeyi Başardı.


9 4 / 1 0 0

Avantajları
  • Kitap Hakkında Yüzlerce Pozitif Yorum
  • Psikolog ve İlişki Danışmanlarından Aldığı Tam Not
  • Telefon, Tablet ve Bilgisayara İndirilebilir Olması
Dezavantajları
  • Koşullu İade Durumunda Kitaba Gelecek Güncellemelerden Ve Ömür Boyu Sınırsız Destekten Yararlanılamıyor Olması.

BİZİM TAVSİYEMİZ

EDİTÖR

Evlenirken ki hayallerinizi hatırlıyor musunuz? Mutlu bir yuva…Aşk dolu…Sıcacık…Ve ömür boyu hayatı pahasına sizi sevecek ve aşkını doruklarda hissettirecek bir eş….

Peki geldiğiniz nokta? Eğer şanslıysanız sadece ilgisiz bir kocanız var demektir ama günümüzde kadınlarımız o kadar şanslı olamayabiliyor; bu ilgisizlik çoğu zaman aldatmalara hatta yuvaların yıkılmalarına bile sebep olabiliyor!

Yuvasının dağılmasını ya da iyi ihtimalle ilgisiz bir kocayla ömrünün geri kalanını geçirmeyi kim ister ki? Bunun için evlenmediniz ve bunu da hak etmiyorsunuz. Peki bu şekilde hiçbir şey yapmadan olayları akışına mı bırakacaksınız ya da yuvanızın dağılmasına seyirci mi kalacaksınız? Tabi ki hayır. Siz Tanrının verdiği en büyük hissiyatlardan biri olan kadınlık güdülerine sahipsiniz ve bu özelliğin doğru bir şekilde kullanıldığında neleri değiştirebileceğini tahmin bile edemezsiniz.

Peki bunu doğru biçimde nasıl kullanacaksınız? İşte o kısım Kocanın Kalbine Gir Kitabında saklı. Biz okurken bu konuda bilgi sahibi ve uzman kişiler olmamıza rağmen hayretimizi gizleyemedik ve takdire şayan bir iş çıkaran kitap yazarını saygıyla andık. Hayat seçimlerden ibarettir. Ya her şey eskisinden bile güzel olacak ya da bir daha düzelmemek üzere gözlerinizin önünde kurduğunuz o yuva dağılacak. Haydi harekete geçme vakti. Bol şans…