Home / kadın avcısı / Kadınları Etkilemenin Yolları

Kadınları Etkilemenin Yolları

Kadınları etkilemenin yollarına öncelikle yakışıklı olmak ve parası olmak gibi klişe kalmış cevaplar verdiğinizi duyar gibi oluyorum. Kadınlar artık önce güven duyabilecekleri erkeklerden etkileniyorlar. Bu tartışılmaz bir konu fakat kadın avcısı olmak için yakışıklı olmaya da gerek yok.

Kadınlar Etkilendikleri Adama Aşık Olurlar

Kadınları Etkilemenin YollarıKadınları etkilemenin yollarını öğrendikten sonra bilmeniz gereken en önemli şey kadının size aşık olacağı gerçeğidir. Sadece etkilemekle kalmayıp size aşık bir kadın da yaratabilirsiniz. Şişman, kel, çok zayıf veya parası olmayan biriyim bana kim bakar gibi cümlelerle kendinize haksızlık etmeyin. Kadın avcısı olmak için bunların hiç birine gerek yoktur. Örneğin okulda popüler çocuğun etrafında bir sürü kız vardır ve sen bu çocuğa göre oldukça asosyal ve yeteneksiz olarak görürsün kendini. Fakat seninde uzman olduğun veya yapmaktan hoşlandığın bir ilgi alanın vardır. Bir gün bir kız çıkar ve senin içindeki seni keşfeder.Sadece ilgi duyduğun şeylere tutku ile bakarak bile kadınları etkileyebileceğini unutma. Sizden etkilenen kadın zaman içinde sana sırılsıklam aşık olur.

Kadınları Etkilemek İçin Yapılmaması Gerekenler

Kadınları etkilemek için yapılmaması gereken bazı durumlar vardır ki kadın avcısı kitabı yapmamanız gereken her şeyi size anlatmaktadır. Öz güven oldukça önemlidir fakat öz güveni ukalalık ile karıştırırsanız etkilemek istediğiniz kadın sizden sonsuza dek uzaklaşabilir. Esprili erkekleri kadınlar sever fakat bu espri yeteneğini hayatın her alanında var ise sorumsuz bir insan kişiliği çizeceğiniz için her şeyi sınırında ve dozunda uygulamanız gerekmektedir. Kadın avcısı kitabı size şimdiye kadar tüm kadınları etkileyen erkek modellerini size anlatarak olması gereken tutumları en uygulanabilir yöntem ile sizlere anlatmıştır. Kadın avcısı kitabında tüm yaşamınızı etkileyen önemli bilgiler yer almaktadır.

Kadınların Hoşuna Giden Erkek Karakterleri

Kadın avcısı olmak için öncelikle kadınların hoşuna giden erkek karakterlerini kadın avcısı kitabında tüm özelliklerini detaylı bir şekilde öğrenip uygulaması kolay bir şekilde hayatınıza ekleyerek kadınların etkilendikleri erkeklerin özelliklerine sahip olabilirsiniz. Kadın avcısı bir erkek olmak için çok yakışıklı olmaya gerek yoktur. Lider vasıflı bir erkek olarak bir çok kadını etkileyebilir etrafınızda dönmelerini sağlayabilirsiniz. Kadın avcısı olmanın ilk koşulu lider vasıflı bir erkek olmaktan geçmektedir.

Check Also

Kadınları Etkilemenin Sırları?

Kadınları etkilemenin sırları ile sizlerde başarılı bir kadın avcısı olabilirsiniz? Kadınlar etkilemek konusunda erkeklere göre …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir