Home / kadın avcısı / Kadınları Elde Etme Yöntemleri

Kadınları Elde Etme Yöntemleri

Kadınları elde etme yöntemi bir çok erkek için hayalden öteye gidemeyen bir durumdur. kadınlar çabuk elde edilen varlıklar olmadığından çoğu zaman erkekler oldukça zorlanırlar.

Kadın Avcısı Olma Yolları

tavlama

kadınları elde etmek için bilinenin aksine çok zengin yada çok yakışıklı olmanıza gerek yoktur. etrafınızda yakışıklı olmayan bir çok erkek görürsünüz kadınların ilgi odaklarıdır. Bazı erkekler kadın avcısı olmak için tonlarca para harcarken bazıları doğal halleri ile bu işi başarırlar. Kilolu, saçları dökülmüş ve orta gelirli olmanız kadın avcısı olmanıza engel değildir. Öncelikle kendinize bu haksızlığı yapmaktan vazgeçin. Kadın avcısı olmak için ilk başta yüksek öz güvene sahip olmak gerekir. Öz güveni yüksek, kendinden emin ve ne istediğini bilen erkekler kadınların hayalleridir. Öncelikle çocuklardan hoşlanan erkekler kadınlar tarafından oldukça sevilir. Sevmiyorsanız bile her çocuk gördüğünüzde onlardan ne kadar nefret ettiğinizi dile getirmeyin.

Merhametli olun zira merhametli erkekler kadınlar tarafından en güvenilen özellikleri taşıyanlardır. İlgili bir erkek olmayı asla unutma. Duygusal anlamda onu doyuracak hareketleri ve sözleri asla esirgeme. Abartılı olmadıkça koruyucu ol ve kavga çıkaracak boyutta olan kıskançlıklara ara ver. Unutma ki kadınlar aşık oldukları erkeğe asla yanlış yapmazlar ne zaman aradaki duygusal boşluğu yaratırsınız kadın kendini yalnız hisseder. Her fırsatta ona destek olun ve her ne olursa olsun asla yalnız bırakmayacağınızı sürekli vurgulayın.

Kadın avcısı kelimesi kulağa kadınlar tarafından pek güzel gelmese de bu fikrin ana teması her türlü içinde barındırır. Sadece tek gecelik birliktelik yaşayan erkekler için değil uzun vadeli ve kaliteli birliktelik yaşamak isteyen erkekler içinde kullanılacak bir sözcüktür. Sizde kadın avcısı olan erkeklerin karakter özeliklerini taşımak istiyorsanız mutlaka bu kitaba sahip olmalısınız. Bu kitap ile kadın erkek ilişkilerinizle birlikte günlük ve sosyal yaşamınızda da karşı konulmaz bir erkek olabilirsiniz. Dikkatli olman gereken tek nokta bunları uygularken abartıya kaçmadan olabildiğince doğal olman olacaktır. Kadın avcısı olmanın tek mantıklı yolu bu kitaba sahip olarak hayatını baştan inşa etmek olacaktır.

Check Also

Kadınları Etkilemenin Sırları?

Kadınları etkilemenin sırları ile sizlerde başarılı bir kadın avcısı olabilirsiniz? Kadınlar etkilemek konusunda erkeklere göre …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir