Kadın Avcısı Pdf Kitabı Detaylı İncelemesi

Kadın Avcısı Kitabını Sizler İçin Bütün Yönleriyle İnceledik...


EDİTÖR, Eylül 25, 2016 01:00 PM


Değerlendirme Özeti

Kitabın Adı:

KADIN AVCISI

Kitabın Kategorisi:

Kadın Erkek İlişkileri

Popülarite:

Çok Yüksek

Özet:

Kadın Avcısı Kitabı, Kadınları Etkilemenin Ve Onları Elde Etmenin Yollarını Arayan Erkekler İçin Yazılmış; İçerisinde Son Derece Etkili Stratejiler, Taktikler Ve Psikolojik Teknikler Bulunan Başarılı bir Kitaptır.

Değerlendirme:

Kadınları etkilemenin sıra dışı yollarını mı arıyorsunuz? Onlarla iletişim kurmakta güçlük çekiyor ve her defasında hoşlandığınız kadının elinizden kayıp gitmesine seyirci mi kalıyorsunuz? İstediğiniz ortamda istediğiniz kadını kolaylıkla etkilemenizin ve elde edebilmenizin aslında mümkün olduğunu söylesek? Bilim ve psikoloji ve manüplasyon sanatı aslında bunu mümkün kılıyor.

Gereken tek şey KADINLARI ETKİLEME BİLİMİNİ ÖĞRENMEK.

Bayanlar gibi doğadaki belki de en güzel canlı ile birebir bir şeyler yaşamak biz erkekleri heyecanlandırır. Sohbetleri, gülüşleri, bakışları ve onlarla vakit geçirebilme ihtimali bile bizi büyülemeye yeterde artar bile. Ama onların bu hislerimizi ve zaaflarımızı bilerek bize sıradan biriymiş gibi davranması, bizi kullanmaya çalışması gibi nahoş durumlar da yaşanmıyor değil.

Sıradan bir erkeğe göre bir bayan daha zeki olabilir ama bu durumu doğru ve planlı bir şekilde hareket ederek lehimize çevirseydik ne güzel olurdu değil mi? Daha net bir ifade ile elde edemeyeceğiniz bir bayan kalbi olmasaydı sizce nasıl olurdu? Devamlı arzulayan değil de arzulanan olma fikri için ne dersiniz peki?

Hemen kendi kendiniz öz eleştiri yapmaya başladınız değil mi?

  Bu vücut ile beni kim beğenir?

  Yakışıklı değilim! Benden daha yakışıklı olan birine karşı şansım olmaz ki.

  Bir bayanı etkileyecek kadar zengin değilim. Onların sevdiği ciks mekânlara para dayanmaz.

  Genel Kültürüm fazla yok. Eğitim seviyem de o kadar yüksek değil.

  Sanırım sonsuza kadar yalnız kalacağım!

Yukarıdaki maddelerde geçen standart üstü özelliklerden birine veya hiçbirine sahip olmayabilirsiniz. O zaman bu durumda ne yapmalısınız? Bütün bunlar kaderiniz midir? Tabii ki Hayır. Etrafınızda olan veya olmayan özelliği tarzı ne olursa olsun bir kadın ile bir ilişkiye başlamak için sahip olmanız gerekenler yukarıdaki maddelerden hiçbiri değildir. İhtiyacınız olan şey, erkeklerin %96 sının bilmediği %4 ünün ise farkında olup ya da olmayıp, şans eseri ve ya bilerek uyguladığı özel yöntemlerdir.

Etrafınızda öyle erkekler vardır mutlaka. Yakışıklı değil, zengin değil, kültür ve eğitim standart altı seviyede fakat piyasada ki en güzel kızlar/ kadınlar hep o erkek ile birlikte. Kızlar adeta ona bir tutku ile bağlı. Ondan vazgeçemiyorlar, kuvvetli bir biçimde bağımlı gibiler ona karşı.

HİÇ DÜŞÜNDÜNÜZ MÜ?

Bayanlar etrafta o kadar yakışıklı, kültürlü ve zengin erkek var iken neden böyle erkekleri tercih ediyor? Bu erkeklerin bayanlar gözünde neredeyse bir ilah olmasını sağlayan şey nedir? Bu ve buna benzer soruların cevabını almak için yazımızı sonuna kadar okuyunuz. Çünkü tavsiyelerimiz gerçekten hayatınızı değiştirebilir.

Peki Ama Nasıl?

Kadın Avcısı kitabı bu konuda uzman kişiler tarafından bizzat edinilmiş tecrübeler, gözlemler ve bu konuda benzer uzmanların görüşü ile hazırlanmış daha önce denenmiş ve başarı elde edilmiş metotları içeren bir kitaptır. Kadın Avcısı kitabı ilk çıktığı günden itibaren özellikle sosyal medya gibi geniş kitlelere sahip mecralarda yankı bulmuş; içeriğindeki özel metotlar ile çok kısa sürede popüler olmuştur. Biz de bu konuda bilgi sahibi kişiler olarak aldığımız sorular üzerine bu kitabı telif haklarına zarar vermeden elimizden geldiğince detaylı bir biçimde sizler için inceledik

Kadın Avcısı Pdf Kitabını değerlendirmek için kitabı bizzat temin ettik ve sizler için her yönüyle inceledik. Bakalım Kitapta neler var??

Kadın Avcısı Kitabı Ne Anlatıyor?

Kitap genel olarak 2 bölümden oluşmaktadır. Bu bölümler;

  • Kadınları baştan çıkaran karakter özelliklerine sahip ol.
  • Kadınlarla tanışma ve etkileme teknikleri

Hedefimiz İlk Önce Çekici Erkek Karakterinin Özelliklerini Kazanmak...

Kadınları baştan çıkaran karakter özelliklerine sahip ol bölümünde çekicilik, özgüven ve özgüvenin nasıl artırılacağı, espri yeteneği, kadınların yeşil ışık yaktığını anlamak, kadınları etkileme sürecindeki yapılan ölümcül hatalar gibi çeşitli konularda bizlere dikkat çekici bilgiler sunulmakta. Bu kısımlardan çekicilik konusu bayanların en çok etkilendiği özelikler arasında gelmektedir. Çekici bir erkek her ortamda kendisinden bahsedilen bir erkektir. Şimdi burada çekicilik dendiğinde herkesin sanacağı gibi uzun boylu, kaslı ve yakışıklı olmayı anlamamak gerekir. Çekici karakter özelliklerine sahip olunması gerekir. Bu özellikleri yazarımız çok iyi tespitler & analizler ile maddeleştirerek sıralamış.

Yazarımız bu bölümdeki alt başlıklarda sırlarından da bahsetmekte ve önemli tüyolarını aktarmaktadır. Özellikle bu kısımları dikkatlice okumanızı öneririz.

Kadınları etkileme sürecindeki yapılan en ölümcül hataları da ufak başlıklar halinde yapılan hatayı ve niçin yapılmaması gerektiğini bize neden-sonuç ilişkisi ile birlikte açıklanmış kadın avcısı kitabında. Kadınları ne etkiler, kadın alfa erkeğini nasıl seçer, neden öz güveni yüksek erkeği tercih ederler gibi konularda da oldukça ilginç tespitlerin yer aldığını gördük.

Öz güven Her Şeyin Başı...

Öz güveni olmayan bir erkeğe hiçbir kadın yaklaşmaz ve dolayısıyla ilgi duymaz. Yazarımız öz güven ile ilgili kısımda öz güveni maksimum seviyeye çıkarabilmek için yapılması gerekenleri özenle ve dikkatlice belirtmiş. Yine aynı alt bölümde öz güven egzersizi ve bilinçaltına kabul ettirmeniz gereken inançlar da oldukça dikkat çekici.

Siz bol bol konuşuyorsunuz ve beklentilerinizi ona anlatıyorsunuz, dayanamıyor tartışıyor kavga ediyorsunuz; ancak yine de sizi anlamadığını mı düşünüyorsunuz? Bu zamana kadar bildiğiniz, denediğiniz tüm yöntemleri bir kenara bırakın. Bundan sonrasında devam ettirmeniz gereken yalnızca 4 adım var. Bu 4 adımı tamamladığınızda size değer vermediğini düşündüğünüz eşiniz size adeta tapacak, daha istekleriniz ağzınızdan dahi çıkmadan, eşiniz istediklerinizi yapmaya başlayacak.Bu bölüm oldukça etkileyici okuyun bize hak vereceksiniz!

Kadınların sizden hoşlandığını "şıp" diye anlamak istemez miydiniz? Yazarımızın ilgili kısımda verdiği detaylı vücut dili ve anlamları ile kolayca anlamanız mümkün! Bu kısmı not edip yanınızda bulundurmak isteyebilirsiniz. Yine aynı alt başlıkta özellikle çok güzel senaryolar ve egzersizler ile zenginleştirilmiş kısımlarını dikkatlice incelemenizi hatta uygulamanızı tavsiye ediyorum.

Kadınlar zekidir ama yinede her ne olursa olsun onların zihinlerini okuyabildiğinize inandırmak sandığınız kadar zor değil. Sadece doğru adımları atmasını bilin yeter. Yazarımız bunun ile ilgili örnekleri bize sunmuş ve gayet başarılı.

Kadınlarla Konuşulacak Konuları Bilmek…

Kim ne derse desin hatta bazıları inkâr bile etse bayanlar sohbet etmeyi sever. Bu sebep ile karşısındaki erkeğin de sohbet konusunda iyi olması, geveze olmaması çok önemlidir. Yazarımız da bunun farkında ve kitabında en çok yer alan ve bahsettiği başlık "Sohbet". Sohbet konusunda çok hassas olan bayanların ne istediğini ve hangi koşullarda nasıl hareket edilmesi gerektiğini yazarımız bu kısımda nokta atış ve tespitleri ile birlikte yer vermiş.

Ses tonu da önemlidir bayanlar için. Özellikle sesinizi nerede nasıl kullanacağınız bilgisini yazarımız detaylı bir şekilde aktarmış. Doğru adımlar ile sesiniz ile bayanı etkilemeniz mümkün.

Kadınları Güldürebiliyorsan Doğru Yoldasın Demektir

Bayanlar esprili erkeklerden hoşlanırlar ama tabii ki dozajında yapılır ise. Espri kısmında kendinizi bu konu da geliştirebilir hoş kahkahaların sebebi olabilirsiniz. Kahkahalara boğulan bir kadın direnç perdelerini indirmeye başlar ve etkileme yolunda yapacağınız hamlelere açık hale gelir. Ondan sonrasında bu durumu lehinize çevirmek de artık sizin ustalığınıza kalıyor. O ustalığın sırları da Kadın Avcısı Kitabında…

Kadın avcısı kitabındaki bir diğer ana başlık olan "Kadınlar Tanışma ve Etkileme Teknikleri" bölümünde kadını baştan çıkarma sürecinde izlenmesi gereken adımlar, hedef sahibi olmanın önemi, her ortamda kadınlarla tanışmak, kadınlar ile sohbete nasıl başlanır, kızın telefon numarasını almak, ilk buluşmada yapılması gerekenler ve birkaç dakikada uyum sağlama teknikleri gibi gayet ilgili çekici kısımları görebilirsiniz.

Kadınlar ile tanışmanın kolay olduğu ortamları tespit edip sohbete doğru şekilde başlamak gerekir. İlk adım ve izlenim önemlidir bayanlar açısından. Yazarımız bu konuda da erkeklerin imdadına yetişiyor ve güzel tespitler ile size yapılması / yapılmaması gerekenleri akıcı bir dil ile anlatıyor.

Yazarımız sizleri de unutmamış ve yatmadan önce kendinize soracağınız sorular ile ilgili bir liste yapmış. Oldukça dikkat çekici olan bu liste kadınlarla ile sohbet konusunda malzeme bulmada sıkıntı çekenler için çok iyi bir fikir. Ayrıca klasik kız sorularına vereceğiniz cevaplar da önemli. Klişe cevaplar yerine yazarımızın ilgili kısımdaki yönlendirmesi negatif cevaplara karşı ne yapılması gerektiği de örnekler ile açıklanmış.

SONUÇ

Kadın Avcısı Kitabı Bizden Çok Yüksek Bir Not Aldı Ve Tavsiye Ettiğimiz Kitaplar Arasına Girmeye Hak Kazandı.


9 4 / 1 0 0

Avantajları
  •  Binlerce Pozitif Yorum
  • Otoritelerden Aldığı Tam Not
  • Telefon, Tablet ve Bilgisayara İndirilebilir, Mobil Uyumlu Olması
Dezavantajları
  • Yazarın Ücretsiz Danışmanlık Desteğinin Koşullu İade Durumunda Sona Ermesi

BİZİM TAVSİYEMİZ

EDİTÖR

Şimdi arkanıza yaslanın ve düşünün. Bu güne kadar kaç tane kadını sırf ona açılamadınız diye kaçırdınız? Gördüğünüz an içinizi titretecek güzellikle olan kadınları elde etme ihtimalinizin olduğunu hiç düşündünüz mü? Davul bile dengi dengine diyerek fırsatları kaçırmaya devam mı edeceksiniz?

İnsan ömrü o kadar uzun değil. Sevmek ve sevilmek ise hiç kolay değil. Hayatınızın kadını olabilecek birini sırf onunla konuşmaya cesaretiniz yok diye ya da kendinize yeterince güvenmediğiniz için kaçırma ihtimaliniz sizce de çılgınca değil mi?

Bugüne kadar eğitiminize, giyiminize, yemeye içmeye onca para harcadınız. Hayatınızın kadınına ulaşma ihtimalinizi kat be kat artırmak ve ömür boyu sizinle kalacak olan alfa erkek karakter bilimini öğrenmek için de bir miktar para harcamaya değmez mi sizce.

İnsanlar kendilerini geliştirmek için binlerce lira para harcıyor. Kimisi İngilizce kursuna,kimisi diksiyon dersine kimisi ise hobilerine. Peki size şunu soruyoruz. İstediğiniz kadını elde edebilmenizi sağlayacak bilgileri içeren bir kitaba küçük bir miktar para harcamanın nesi yanlış? Aslında o para kitaba değil kendinize yaptığınız bir harcama. Bunu böyle bilin ve artık daha fazla güzel kadınlara seyirci kalmayın. Haydi hareket vakti!

Kadın Avcısı Kitabı

Kitabı Güvenli Bir Biçimde Resmi Sitesinden İndirmek İçin Aşağıdaki Butonu Tıklayınız.

Kadın Avcısı Kitabı

Kitabı Güvenli Bir Biçimde Resmi Sitesinden İndirmek İçin Aşağıdaki Butonu Tıklayınız.