Erkeklerin Prensesi veYatağın Prensesi Pdf Kitabı Detaylı İncelemesi

Erkeklerin Prensesi ve Yatağın Prensesi Pdf Kitabını Sizler İçin Detaylıca İnceledik...


EDİTÖR, Eylül 28, 2016 01:00 AM


Değerlendirme Özeti

Kitabın Adı:

Erkeklerin Prensesi Ve Yatağın Prensesi

Kitabın Kategorisi:

Kadın Erkek İlişkileri

Popülarite:

Yüksek

Özet:

Erkeklerin Prensesi Ve Yatağın Prensesi Kitabı, Erkekleri Etkilemenin Ve Kendine Bağlamanın Gizli Yollarını Merak Edenler Ve Eşiyle Cinsel Hayatında Mutlu Olmak İsteyen Kadınlar İçin Hazırlanmış; Üst Düzey Taktik, Yöntem Ve Teknikler İçeren Bir Kitaptır.

Değerlendirme:

İstediğiniz her erkeği kolay bir şekilde elde edebilme yeteneğine sahip olduğunuzu bir düşünsenize. Sonrasında ise onu kendinize delicesine bağlayarak siz istemediğiniz sürece sizden vazgeçemeyecek duruma gelmesini...Kulağa çok fantastik geliyor değil mi? 

Psikoloji bilimi gün geçtikçe ilerliyor ve insan beyninin sırları çözülmeye devam ediyor. Yapılan araştırmalar kullanılan zihinsel ve bilinçaltı tekniklerin insanların zihinlerini kontrol etmede çok önemli bir yeri olduğunu ortaya koydu. Hele ki bu teknikler manüplasyon ile birleşti mi işte  o zaman tam anlamıyla insanları istediğiniz şeye yönlendirmek mümkün oluyor.

Peki bu teknikleri, stratejileri ve yöntemleri erkekleri elde etmek ve kendine bağlamak için kullansaydık nasıl olurdu?​ Yani başta da dediğimiz gibi "Karşı Konulamaz Bir Kadın Karakteri Yaratsak" nasıl olur?

Aklınıza Hemen Şu Sorular Geldi Değil Mi?

  Bunu yapabilmek için çok güzel olmak lazım. Ben o kadar güzel, çekici ya da alımlı değilim ki!

  Erkekleri etkilemek için tahsilli olmak lazım, çok kültürlü biri sayılmam.

  Seksi olduğum da söylenemez, hem güzel olmayan bir kadın nasıl seksi olabilir ki?

  Bugün Angelina Jolie bile aldatılıyor. Beni yakışıklı biri beğense bile kesin aldatır.

  Hiç bir zaman çok yakışıklı bir sevgilim olmayacak, çünkü ben sıradan bir bayanım. Yapacak bir şey yok!

  Keşke çok güzel olsaydım!!!

İnanın çok yakışıklı, zengin veya bunun gibi bir çok insanüstü özellikleri barındıran erkekleri etkilemek için çok güzel, alımlı, zengin olmanıza gerek yok. SADECE ÇOK AZ KADININ BİLDİĞİ ÖZEL BİLGİLERE İHTİYACINIZ VAR.

Erkekleri elde etme bilimini ve üst düzey psikolojik zihin kontrol yöntemlerini öğrenmek ister misiniz? O halde yazımızı sonuna kadar okuyunuz...

Bu yazı son günlerin en popüler, uzmanlar ve psikologlar tarafından yoğun övgüler ve pozitif yorumlar almış Erkeklerin Prensesi ve Yatağın Prensesi Kitabı ile ilgili detaylıca yazılmış bir değerlendirme yazısıdır. Kitap ile ilgili tüm bilgileri uzman gözünden edinmek istiyorsanız yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz.

Erkeklerin Prensesi ve Yatağın Prensesi Kitabını Sizler İçin Edindik.. Gelin kitabın içeriğine birlikte bakalım...

Erkeklerin Prensesi Ve Yatağın Prensesi Kitabı Ne Anlatıyor?

Koşulsuz Aşkın Sırrı

Karşınızdaki erkeğin sizi tüm yönleriniz ve hatalarınızla sevmesini istemez misiniz? Bu durumda da iş size düşüyor. Onun bilinçaltına oynayarak bir süre sonra sizi her şeye rağmen sevmesini sağlayabilirsiniz. Erkeklerin Prensesi kitabında bu ufak hilelerin üzerinde net olarak durularak size aşkın en güzellerinden birinin anahtarı sunulmaktadır.

Her Erkekte İşe Yarayacak Pratik Bilgiler

Her erkeğin farklı farklı şeylerden hoşlandığı ve bu nedenle de onları etkilemek için davranış şekillerinizin farklı olması gerektiği bir gerçek. Ancak öyle noktalar var ki her erkek üzerinde etkili. Erkeklerin Prensesi kitabı sayesinde, bu püf noktaları öğrenerek beğendiğiniz erkeği kolaylıkla elde edebilirsiniz. Ancak bir taraftan da unutmamalısınız; bu püf noktalar yalnızca aşk hayatınız üzerinde değil iş ve eğitim hayatınız üzerinde de ciddi anlamda olumlu değişimlere neden olacak.

Kaçan Gerçekten Kovalanır Mı?

Kadınların sık sık uyguladığı ilişki taktiklerinden bir tanesi kaçan kovalanır taktiğidir. Sözde, ilişkide kadın kendini ne kadar geri çekerse erkek kadının peşinden o kadar daha fazla koşacak ve sırılsıklam aşık olacaktır. Ancak işin uygulama kısmında bunun eksik bir bilgi olduğu anlaşılmaktadır. Kaçmak ve erkeğin yakalamasına izin vermek arasında ince ve çok önemli bir çizgi bulunmaktadır. Erkeklerin Prensesi kitabı sayesinde bu çizgiyi öğrenecek ve hareketlerinizi bilinçli bir şekilde yönlendireceksiniz. Ardından erkeklik egosu ile dolan karşı cins etrafınızda pervane olacak.

Dozunda Gizem Taktiği ile Erkeği Avlayın

Erkeğin, sizinle ilgili aklında soru işaretleri olması merakın da etkisi ile sizi aklından çıkarmasını zorlaştırır. Fakat gizemin dozunu ayarlayamazsanız iş güvensizliğe gidebilir. Takdir edersiniz ki taraflardan birinin diğerine güvenmemesi durumunda ilişkinin sağlıklı olması mümkün değildir. Bu nedenle Erkeklerin Prensesi kitabında anlatılan bu bölüme ekstra özen göstererek yapmanız gerekenleri net olarak anladığınızdan emin olun.

Erkeklerin de Duymak İstediği Sözler Olduğunu Biliyor Muydunuz?

Kadınlar, sık sık sevildiğini duymaktan ve ruhunun okşanmasından hoşlanır. Erkekler ise; kadınları sözleri ile mutlu etmesi gereken taraf gibi görülür. Ancak aslında erkeklerin de duyduklarında mutlu oldukları, karşısındaki kadına daha da bağlandıkları sözler vardır. Önemli olan bu sözleri öğrenmek ve doğru zamanda doğru şekilde telaffuz etmek. Hiç aklınıza gelmeyecek basit bir sözcük bile doğru anda doğru şekilde söylendiğinde partnerinizin hislerinin doruk noktasına çıkmasını sağlayabilir.

Kadın Olmanın Püf Noktaları

Oldukça güzel kadınların partnerlerinin eşlerinden/sevgililerinden daha az güzel kadınlarla eşlerini/sevgililerini aldattıklarına sıkça şahit olunmakta. Çoğu kez de şaşkınlıkla karşılanmaktadır. Bu durumun en büyük nedeni 2. Kadının dişilik özelliklerini ön plana çıkarırken erkeğe de kendini daha erkek gibi hissettirmesidir. Aslında hiç de zor olmayan bazı hareketler sevdiğiniz adamı şaşkına çevirebilirsiniz. Bir süre sonra, gözlerinin sizden başka hiç kimseyi görmediğini fark edeceksiniz ve aldatılma riskiniz de ortadan kalkmış olacak.Erkeklerin Prensesi kitabında, yapmanız gerekenlerin tamamı adım adım anlatılmış ve uygulaması size bırakılmıştır.

Onu Anlamak İçin En Açık Noktaya Dikkat

Partneriniz ya da sevdiğiniz erkek size pek çok şey söyleyebilir, gösterebilir. Bu aşamalarda istediği takdirde sizi kandırması hiç de zor değildir. Ancak iş beden diline gelince eğer karşınızda tam profesyonel yalancı yoksa bazı ufak ipuçlarını öğrenirseniz işiniz çok kolaylaşacaktır. Sizi gerçekten seviyor mu? Söyledikleri doğru mu? Sıkıldı mı yoksa size kızgın mı? Beden diline ait önemli noktaları Erkeklerin Prensesi kitabından öğrendikten sonra uygulamalar son derece kolay olacaktır. Karşınızdaki kişinin size söylemediklerini anlamanız ise; bir adım önde olmanızı sağlayacaktır.

BONUS KİTAP: YATAĞIN PRENSESİ

Erkeklerin Prensesi Pdf Kitabının yanında Yatağın Prensesi kitabı bonus olarak sunulmuş. 

Yatağın Prensesi Pdf Kitabı Göz Dolduruyor...

Yatağın Prensesi e-kitabı 79 sayfadan oluşuyor ve erkeklerin prensesi kitabının yanında bonus olarak veriliyor. Bu kitapta kadınları cinsellik anlamında eğitme konusuna değinilmiş. Erkekleri baştan çıkarma taktikleri, seks pozisyonları , cinsellikten nasıl daha fazla zevk alınır, erkekleri yatakta etkilemenin yolları nelerdir gibi ilişkiniz için çok önemli olacak bilgiler verilmiş kitapta. Erkeğinizi elde etmenin ve kendinize bağlamanın aynı zamanda iyi bir cinsel hayatla mümkün olduğunu düşündüğümüzde bu kitabın sizlere çok faydalı olacağından kuşku duymuyoruz.

SONUÇ

Erkeklerin Prensesi Kitabı Bizden Çok Yüksek Bir Puan Aldı Ve Tavsiye Ettiğimiz Kitaplar Arasına Girdi.


9 4 / 1 0 0

Avantajları
  • İnternette Yer Alan Kitap Hakkındaki Yüzlerce Pozitif Yorum
  • Uzmanların Kitap Hakkındaki Beğenileri
  • Kitabın İnteraktif Ve Mobil Uyumlu Olması
Dezavantajları
  • Yazarın Kitabı İade Eden Okurlarına Ücretsiz Danışmanlık Desteği Vermemesi.

BİZİM TAVSİYEMİZ

EDİTÖR

Bugüne kadar sınıfın/üniversitenin/iş yerinin en yakışıklısına hep iç geçirerek baktınız değil mi? Kendinizi onunla birlikte hayal bile edemediniz belki de. Çünkü o yakışıklıydı,zengindi, akıllıydı... Sizse sıradandınız. Böyle erkekler ancak kendi gibi kızlarla/kadınlarla birlikte olur zaten değil mi?

Hayır siz bunu hak etmiyorsunuz. Sırf Tanrı bazı insanlara biraz daha cömert davrandı diye hayatları boyunca hep onlar mı kazanacak?

ARTIK OYUNU BOZMA VAKTİ

Başta da söylediğimiz gibi eğer siz kimsenin bilmediği şeyleri biliyorsanız işte o zaman kazanan siz olursunuz. Kimsenin bilmediği şeyleri de bu kitapta bulacağınıza emin olun.

Kitap içeriğini teşhir etmemek adına birçok özel bilgiyi sizlerle paylaşamadık. Ama kitabı inceleyen kişiler olarak biz side Erkeklerin prensesi kitap setini gönül rahatlığıyla tavsiye ediyor ve erkekleri etkilemenin gizli yollarını bilen furyaya katılmanızı temenni ediyoruz. Soru ve görüşlerinizi aşağıdaki yorum kutucuğundan bizlere iletebilirsiniz. Sevgilerimizle...

Erkeklerin Prensesi Kitabı

Kitabı Güvenli Bir Biçimde Resmi Sitesinden İndirmek İçin Aşağıdaki Butonu Tıklayınız.

Erkeklerin Prensesi Kitabı

Kitabı Güvenli Bir Biçimde Resmi Sitesinden İndirmek İçin Aşağıdaki Butonu Tıklayınız.