Home / Erkekler Yatakta Ne İster / Erkekler Yatakta En Çok Ne İster?

Erkekler Yatakta En Çok Ne İster?

Kadınların cevabını en merak ettiği soru erkekler yatakta ne ister? Sorusu olmaktadır. Bu sorunun cevabını bulmak için bir erkekle oturup sohbet etmeniz gerekmez. Hareketlerinden ve sizi en çok ne zaman istediğinden bu sorunun cevabını kendiniz bulabilirsiniz. Ama bu konuda kesinleşmiş bazı bilgiler bulunmaktadır. Bu bilgileri edindikten sonra erkeklerin tam olarak ne istediğini anlamanız hiç zor olmayacaktır. Artık cinsel hayatınız mükemmel gidecek! Erkekler aslında çok kolay etkilenmektedir. Ama cinsel hayatta monotonluğu sevmezler. Bu yüzden her daim değişiklik ve heyecan olmalıdır. Heyecan olması monotonluğu mutlaka engelleyecektir.

Erkekler yatakta ne ister? Sorusuna gelecek olursak. Kesinlikle kadınların utanmamasını isterler. Sevişirken cesur olmalısınız. Erkeğe onu istediğinizi belli etmelisiniz. Çeşitli cilveler yaparak erkeği kazanma yollarına gitmelisiniz. Erkekler cesur kadınlardan çok hoşlanır ve çok çekici bulurlar. Sevişirken kontrolü ele almanız onu çok daha fazla cezbedecektir. Erkekler yatakta kendilerini yönlendiren kadınlar olmasını isterler. Yataktayken onunla küçük oyunlar oynayın ve kulağına güzel sözler fısıldayın. Kulağına fısıldadığınız sözcükler erkeği daha da sabırsızlandıracaktır. Küçük dokunuşlarla onu daha da heyecanlandırın. Boyun kısmına küçük öpücükler kondurabilirsiniz.

Erkekler yatakta heyecan isterler. Erkeğinizi biraz sabırsızlandırmak ilişkiniz için çok güzel bir ortam sağlayacaktır. Çeşitli danslarla onu etkileyebilir ve yatağa yavaşça yöneltebilirsiniz. Bu onu oldukça sabırsızlandıracaktır. Bu yüzden heyecanlanacak ve size karşı hemen yönelecektir. Seksi giyinmenizde büyük bir yarar var. Bu erkeğin daha da heyecanlanmasını sağlayacaktır. Onu istediğinizi anlayacak hareketlerde bulunmalısınız. Seksi bir dans erkeğin baştan çıkması için çok önemli bir rol oynayacaktır. Hafif bir müzik eşliğinde dans ederek onu kendinize doğru yavaşça çekebilirsiniz. Daha sonra beraber dans etmeye başlayın ve dans ederken ona dokunun. Bu durum erkeği fazlasıyla baştan çıkaracaktır.

Erkekler yatakta ne ister? Sorusunun cevapları yavaş yavaş kafanızda canlanmaya başlamış olmalıdır. Erkeklerin istediği bir diğer şeyde sınırsız olmanız. Yani yatakta sınırlarınızı kaldırmanızı isterler. Bunun sınırsız bir ilişki ve zevk yaşamak için önemli olduğunu düşünmektedirler. Kulağına biraz ayıp sözcükler söylemeniz onu daha da tahrik edecektir. Hepsini toparlamak gerekir ise seksi giyinmek, seksi dans etmek, yatakta kontrolün sizde olması, kulağına sessizce sözcükler fısıldamanız erkekleri baştan çıkarmanın en önemli yollarından olmaktadır. Korkmayın ve kendinizi onun kollarına bırakın. Sadece ikinizin olduğu bir ortam ve istediğiniz her şeyi yapmakta özgürsünüz! Bu durum sizi de çok cezbedecektir. Erkekler monotonluğu sevmezler bu yüzden her defasında farklı bir yöntem uygulamanız gerekmektedir. Hepsini bir anda yaşamaya kalkmayın. Bütün bu fikirleri cinsel hayatınıza yaymanızda fayda vardır. Mutlu olduğunuzu ve çok zevk aldığınızı erkeğe hissettirebilmeniz çok önemlidir. Bu durum onun tamamen baştan çıkmasını ve sizi devamlı arzulamasını sağlayacaktır. Artık bu konuda tamamen bilgisiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir