Home / yataktaki kraliçe / Erkeğin Baş Tacı Olmanın Yolları

Erkeğin Baş Tacı Olmanın Yolları

Erkeğin baş tacı olmanın yolları ile sizlerde bir kraliçe gibi davranılmayı başarabilirsiniz. Bir erkeği batan çıkararak daima size özlem duymasını sağlayabilirsiniz. Yapılan araştırmalar erkeği ile küçük oyunlar oynayarak yatak ilişkisini canlı tutan kadınların mutlu olduklarını gözlemlemişlerdir.

Erkeğin Baş Tacı Olmak İçin Yapılması Gerekenler

Erkeğin Baş Tacı Olmanın YollarıErkeğin baş tacı olmak oldukça zordur.Mükemmel ve kusursuz insan elbette yoktur fakat bazı kadınlar vardır ki eşleri ona adeta tapar. Bu kadınlarda olup da sizde olmayan ne diye kara kara düşünmeye başlarsınız. İşte olması gereken böyle düşünmek değil harekete geçmektir.

Bunun için öncelikle yataktaki kraliçe kitabını okumaktır. Bu kitaba sahip olarak sizlerde mükemmel kadın olacak ve erkeğinizin aklı sizden başkasında kalmayacaktır. Erkeklere sorulduğunda evlilikte önceliklerin yatak ilişkisi olduğu anlatılmaktadır. Bir kadın erkeğini yeterince doyuruyorsa asla o erkek başka bir kadın da heyecan aramaz.

Baş Tacı Olan Kadınların Özellikleri

Baş tacı olan kadınlar genellikle yatak konusunda erkeklerini tatmin eden kadınlardır. Sıkılganlık ve tek düze bir yatak ilişkisi bu kadınlar için neredeyse imkansızdır. Erkeğini değişik oyunlar ve yatak oyuncakları ile özel gecelerini her daim renklendirirlerken yatak ilişkisini canlı tutan bir kadını kaybetmek istemeyen erkeklerin yataktaki kraliçe olurlar. Yataktaki kraliçe olmuş bir kadının elde edemediği hiç bir şey yoktur.

Yataktaki kraliçe adlı kitap Türk kadın ve erkeğinin yapısının tamamen çözülerek tamamımın bilimsel verilere dayanarak dayandırarak kitap haline gelmesi ile gerçekleşmiştir. Yataktaki kraliçe olmak öncelikle yüksek öz güven ve kendi bedenini sevmekten başlamaktadır. Bedenini seven kadın erkeğini yatakta yeterince mutlu edecektir. Daha önce yatak deneyimleri olmayan kadınları bile yataktaki kraliçeye çevirecek olan bu kitabı satın alarak yaratılıştan gelen dişilik özelliklerinizi dışarı çıkarabilirsiniz.

Kadınlık duygusunu eğer yaratılıştan bahşedilen bir hediye olarak kullanılabiliyorsa bu kadın zaten doğuştan kraliçe olmuştur. Bazı kadınlar ise bu durumu asla kullanamazlar ve erkeklerine kadınlıklarını gösteremezler. Bu durum çekingenlik, bazen ret edilme duygusu bazı durumlarda örf ve adetlere göre yanlış olması gibi bir çok nedenden ötürü erkeğinden çekinmektedir. Yataktaki kraliçe olmak için mutlaka kendinizi göstermeniz dişiliğinizi kullanmanız gerekmektedir.

Check Also

Her zaman Ve Her Yerde Kraliçe Olun!

Her zaman ve her yerde kraliçe olmak nasıl olacak dediğinizi duyar gibiyim. Sizlere yıllardır danışanlarımızla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir