Home / Erkeği Baştan Çıkarmanın Yolları / Erkeği Baştan Çıkarmanın Gizli Yolları

Erkeği Baştan Çıkarmanın Gizli Yolları

Sosyal bir ortamda (örneğin kafeterya, kurs, AVM vb.) ilginizi çeken bir erkeği etkilemenin araştırmamız kapsamında 4 yolunu sizlerle paylaşıyoruz. Öncelikle erkekleri baştan çıkarmanın yolları olarak birinci tavsiyemiz zarafetinizi korumanızdır. Bildiğiniz gibi güzellik ve çekicilik görecelidir, kişiden kişiye değişir. Bu konuda esas klişeyi destekliyor ve siz kendinizi beğenin yeter diyoruz. Fakat zarafet apayrı bir başlık olup genel bir tanım gibi görünse de oldukça özel bir tanımdır ve etkisi karşı cinste oldukça fazladır. Zarafetinizi üst düzeye çıkarıp orada tutmalı, bahsi geçen erkek ortamda iken bundan asla taviz vermemelisiniz. Dışarıdan size en çok hangi haliniz, hangi giyim tarzının ile daha çok iltifat itham ediliyorsa o şekilde giyinip, o şekilde davranmanın faydasını göreceksiniz. Sade ve ağırbaşlı tavırlarınız, yaptığınız makyajdaki ince detaylar ve hatta oturma şekliniz bile bu konuda çok önemlidir. Öncelikle duruşunuz göze hitap etmeli ve sadeliğinizle dikkati üzerinize çekmelisiniz.

Erkekleri baştan çıkarmanın yolları gibi bir tabire ekleyebileceğimiz ikinci diğer temel husus ise bakışlarınızdır. Göz temaslarınızda bir erkeğe "Buradayım!" demek esasen oldukça basit ve etkilidir. Onun size baktığını hissettiğinizde az önce de belirttiğimiz gibi zarif hareketlerle; ince, sade ve abartısız bir şekilde ona doğru dönüp ona baktığınızı hissettirin. Daha sonra göz teması kurmaya çalışacaksınız. Kurduğunuz göz temasından hemen sonra zaten bakışlarınız siz konuşmadan sizleri anlatacaktır. Ve eminiz ki eğer karşı tarafın size bir ilgisi olmasa dahi bu sayede istemsizce sizinle göz göze gelmeye çalışacaktır. Belki tanışmaya bile gelebilir bu da güzellik gibi görecelidir ve kişiden kişiye değişir.

Eğer sürekli aynı ortamda takılıyorsanız (bu kurs veya kafeteryalar olabilir.), ondan herhangi bir konuda saçma da olsa bir konuda yardım isteyin. Bu otobüs güzergahlarını sormak veya daha basit bir şey bile olabilir, konu önemsizdir. Bunu uyguladıktan sonra ona bir teşekkür edin ve nasılsa belli zamanlarda aynı ortamda bulunduğunuz için onu gördüğünüzde sade ve küçük mimiklerle selam verin. Emin olun bu küçük ve sade selamlar, göz kırpmak dahi olsa ilerleyecektir. Erkekleri baştan çıkarmanın yolları arasında onlardan bir konuda yardım istemek her zaman işe yarar. Bu onlara kendilerini iyi hissettirir ve sizi onun kafasına kazır.

Erkekleri baştan çıkarmanın yolları konusunda size vereceğimiz dördüncü ve son tavsiyemiz ise hanımefendiliğinizdir. Bu husus yine zarafet adı altında da toplanabilir ancak yine de bunu ayrıca belirtmek istedik. Görgünüz ve sakinliğiniz bu bağlamda oldukça etkilidir. Bazen konuşma şekliniz ve hatta gülüşünüz dahi karşınızdaki erkeği etkilemeye yetebilir. Çünkü çoğu insana göre karakteriniz bu yöndeki hareketlerinizle oturmaktadır. Umarım bir faydamız dokunur diyerek siz değerli okurlarımıza bu konuda başarılar diler, bizlere zaman ayırdığınız için teşekkürlerimizi sunarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir